• На даний час новинок немає.

Слідуйте за нами на Facebook

Графік роботи магазину

Понеділок09:00 - 18:30
Вівторок09:00 - 18:30
Среда09:00 - 18:30
Четвер09:00 - 18:30
П'ятниця09:00 - 18:30
Субота10:00 - 17:00
НеділяВихідний

Графік роботи інтернет магазину

Цілодобово

Альфа-Банк UA CPL

Yakaboo

Надійний інструмент в онлайн маркеті

В інтернет магазині CTO.in.ua представлений широкий асортимент електроінструменту вищого класу який необхідний при роботі в саду та вдома. До нього відноситься акумуляторні шуруповерти, дрилі, дискові пилки і багато іншого обладнання зібраного в рубриці електроінструмент від відомих брендів таких як Black+Decker, Stanley, YATO, JET, Metabo, Makita.

Цей інструмент підійде для любителя або досвідченого професіонала. Наш електричний інструмент забезпечить не тільки надійну допомогу в роботі, але і зможе вразити інших перевагами та інноваціями. Скористайтеся високонадійною якістю відомих брендів і отримаєте перевірене співвідношення ціни до якості в CTO.in.ua

Переваги електричних пристроїв

Якісний електроінструмент має на передньому плані, оптимальне і низьке споживання електричного струму. Електродвигуни мають потужний потенціал і є ідеальним інструментом для виконання певних побутових завдань з граничною точністю. На відміну від бензоінструментів електроінструменти такі як кутова шліфувальна машина не вимагають палива у вигляді бензину і не поширюють неприємні запахи під час роботи.

Добре продумана ергономіка дозволяє нам безпечно і просто користуватися пристроями. Акумуляторне обладнання ви можете купити за низькою ціною в інтернет магазині. Туди входять зарядні пристрої для акумуляторних дрилів або шурупокрутів. Хоча акумуляторне устаткування, як правило, трохи важче, але воно може працювати де завгодно без підключення до мережі. Це одна з переваг, яке може окупиться в багатьох роботах і в складних умовах. Замовляйте нові пристрої легко і зручно онлайн в CTO.in.ua.

Як знайти швидко потрібний прилад?

Просто, скористатися фільтром на CTO.in.ua! Він дозволяє вибрати основні функції які звужують вибір пристроїв. На приклад: Ви шукаєте нову торцювальні пилку потім ви визначаєте марку, потужність, розмір ріжучого елемента. Інший приклад? Легко! Вам потрібно вибрати зварювальне обладнання. Ви вибираєте тип апарату, а в фільтрі задаєте ток зварювальний і бажану ціну. Все це просто в інтернет магазині CTO.in.ua.

Яндекс.Метрика