Штроборіз

Штроборіз - це інструмент основним призначенням, якого є пророблення пазів в цегляних або бетонних конструкціях. Зовнішній вигляд його нагадує болгарку, але в штроборізі стоять два алмазних диски які і виконують поставлені завдання. Конструкція штроборіза має багато систем і нововведень для захисту майстра однією з них є кожух, який захищає Вас ...

Штроборіз - це інструмент основним призначенням, якого є пророблення пазів в цегляних або бетонних конструкціях. Зовнішній вигляд його нагадує болгарку, але в штроборізі стоять два алмазних диски які і виконують поставлені завдання. Конструкція штроборіза має багато систем і нововведень для захисту майстра однією з них є кожух, який захищає Вас і внутрішні механізми від пилу і сміття. В цьому обладнанні ми можемо самі регулювати ширину або глибину пазу. Що дозволяє отримати рівний паз в будь-якому матеріалі.

Чим керуватися при виборі штроборіза?

Перше на що варто звернути увагу це наявність двох дисків або одного. Наявність одного диска дозволяє проводити відрізні роботи. Коли другий варіант підходить більше для робіт пов'язаних з прокладанням трубопроводу або електропроводки.

Друге це потужність мотора. Цей показник в є дуже різним і скажу що він не закінчується на 2 кВт. Для використання в домашніх умовах підійде потужністю до 1000 Вт. Для професійного використання краще подивитися обладнання потужніше.

Третім важливим фактором є ширина, глибина різу, і розмір диска. Диски мають розмір як у болгарки, тобто: 125, 150, 180, 230 мм. Для проводки електрики цілком підійде круг розміром 150 мм шириною штроби від 7 до 35 мм і глибиною від 7 до 45 мм. Якщо ж проводити прокладку комунікацій тоді потрібно вибирати глибину паза до 65 мм.

Четвертий фактор це вага інструменту багато хто вважає що це маловажливий параметр. Але якщо дуже довго працювати з важким обладнанням ви будете втомлюватися, що позначиться на Вашій працездатності. Вага починається від 4 кг і до 10 кг. При виборі ваги врахуйте, що більш потужніші інструменти вони будуть важче.

Це всі основні фактори при виборі штроборізу. Самим дієвим чинником при виборі будь-якого інструменту це є відгуки і відео і це дасть можливість дізнатися відповідність товару Вашим запитам. Детальну інформацію завжди можна отримати у менеджерів магазину.

Докладніше

Штроборіз Немає жодного товару в цій категорії.

Яндекс.Метрика