Утеплення POLYNOR

POLYNOR- утеплювач в балончиках

Утеплення пінополіуретаном (ППУ) – найсучасніше і ефективне рішення для теплоізоляції і звукоізоляції об'єктів будь-якого призначення і конструкції. Однак технології нанесення ППУ вимагають особливих професійних навичок, об'ємного і дорогого устаткування. Тому, незважаючи на те, що пінополіуретан використовуєтьс...

POLYNOR- утеплювач в балончиках

Утеплення пінополіуретаном (ППУ) – найсучасніше і ефективне рішення для теплоізоляції і звукоізоляції об'єктів будь-якого призначення і конструкції. Однак технології нанесення ППУ вимагають особливих професійних навичок, об'ємного і дорогого устаткування. Тому, незважаючи на те, що пінополіуретан використовується для утеплення вже більше 50 років, для більшості населення цей чудовий утеплювач всі ці роки залишався недоступним.

Але все змінилося...
ТМ Полінор - представляє унікальний за поєднанням характеристик і споживчих якостей напилюваний пенополіуретановий утеплювач, аналогів якого немає на ринку. Що випускається в балонах,НПУ POLYNOR використовується схожим з монтажною піною чином і дозволяє вам надійно ізолювати будь-яке місце в приміщенні чи будівлі, практично будь-який об'єкт виробництва або інженерних систем.

Докладніше

Утеплення POLYNOR Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Яндекс.Метрика