Керамічні панельні обігрівачі ENSA, UDEN-S: короткий огляд

Основний принцип роботи.

За останнє десятиліття інфрачервоні панельні обігрівачі настільки потрібним товаром, що їх виготовляють практично будь-якій країні. Сьогодні ми поговоримо про українських виробників інфрачервоних керамічних обігрівачів це: ENSA і UDEN-S. Обидві марки представлені в нашому інтернет магазині. Але мова зараз не про це. Що являють собою ІЧ обігрівачі?
Давайте розглянемо конструкцію інфрачервоного електричного обігрівача фірми ENSA. Як ви можете бачити всередині панельного обігрівача немає нічого надприродного. В надійному металевому корпусі який покритий порошковою фарбою розміщується відображальний елемент після якого йде підтримуючий матеріал нагрівального елементу, ізоляційний матеріал вони розміщені по обидва боки нагрівального елементу. Зверху йде керамічна поверхня.

Основний принцип роботи панельних обігрівачів ENSA і UDEN-S можна порівняти з сонцем. Тому що такий тип обігрівача гріє не повітря, а на стіни, стелю, підлогу, предмети які стоять в кімнаті. Саме тому ми починаємо відчувати тепло після включення. Хвилі які випромінює такий тип обігрівача мають дуже велику довжину. Більшість ІЧ обігрівачів мають вбудований регулятор температури і датчик від перегріву.
Дуже добре показаний принцип роботи такого електричного інфрачервоного обігрівача в відео від фірми UDEN-S.

Область застосування керамічного панельного обігрівача

Теплі панелі від українських виробників можна встановити в квартирі, вдома, в офісі або навчальному закладі. Що б оптимально підібрати панельний обігрівач вам потрібно знати площу приміщення. Найпотужніша теплова панель може обігріти до 42 м3. Максимальна температура до якої нагрівається панель 80-85 ° С. Перш ніж вибирати ІЧ обігрівач вам потрібно визначиться де він буде стояти і чи буде він переміщається по приміщенню. Стаціонарні панелі бувають: настінні стельові, теплий плінтус. Мобільні стоять на підлозі і підключаються в звичайну розетку. Більш зручним вважається настінний керамічний обігрівач. Він повинен встановлюєтися на певній відстані від підлоги. Особливість плінтуса це ж його універсальність. Він прогріває холодну поверхню згодом прогріті стіни втрачають вологу і не відводять тепло назовні.
Як експлуатувати панельний обігрівач?
Найпростіше доглядати за панелями стельового типу достатньо всього змахнути пил. Що стосується плінтуса і настінного обігрівача головне нічим не прикривати їх. Інфрачервоні хвилі не є шкідливими для здоров'я але довго перебуває під прямими хвилями можна можна отримати тепловий удар. Якщо користуватися дуже потужним обігрівачем вище 150 В на 1м2 то можна послабити сильно імунну систему. Краще використовувати прилади з потужністю від 60 до 110 В. На 1 м2.

Вибирайте свій варінт обігрівача


Яндекс.Метрика