Електричні пили - моделі та догляд

Для обробки дерев'яних виробів існує багато інструментів. Чималу частину інструментів займають пристрої для розпилу деревини. Але для кожної роботи є відповідні електричні пилки. В огляді ми пропонуємо познайомитися із загальними типами пил, в залежності від складності завдання: будь то дрібні роботи в саду або великі проекти по деревообробці. Ми також розповімо Вам, як зберігати електричні пилки.

Електролобзик - потужний і гнучкий

За допомогою лобзика ми легко і динамічно можемо робити прямий або фігурний різ. Крім деревини його можна використовувати для пластмаси і металу. Дуже часто лобзик застосовується при дизайні інтер'єру де він використовується для розпилювання кухонної дошки. Вертикально затиснуте лезо завжди вибирають під матеріал для досягнення найкращих показників. Дорожчі моделі лобзиків оснащені маятником. Це означає, що полотно рухається не тільки вертикально, але й в напрямку розпилу назад і вперед. Це збільшує швидкість роботи.

електролобзик

Циркулярна пила

Циркулярна пилка ідеально підходить для розпилу довгої деревини. Принцип роботи для всіх моделей ідентичний - заготівля рухається за допомогою обертового пилкового диска. Проте існують значні відмінності в якості: високоякісні моделі більш стабільні і мають високу потужність мотора. Лезо в таких моделях також може обробити великі заготовки. За допомогою циркулярної пилки можна розпилювати різні матеріали, такі як метал і пластик. У поєднанні з направляючою точність робіт пилки збільшується.

Циркулярна пилка

Шабельна пилка

Компактний інструмент з потужним двигуном. Ця електрична пила в основному експлуатується в саду або для виконання різу зібраних об'єктів. Шабельна пила легко впорається з деревиною або пластиком, зі спеціальними полотнами також можна розпиляти металічні труби.

шабельна пилка

Бензинова пилка - для роботи на відкритому повітрі

Ланцюгова пила підходить для робіт в лісі та на присадибній ділянці. Це забезпечується бензиновим двигуном, отже, є інша назва бензопила. Бензинові пилки маю дуже потужний двигун тому потрібно працювати дуже обережно. При роботі потрібно мати захисний одяг, рукавички, шолом із захистом вуха.

бензопилка

Правильне зберігання пилки

Незалежно від того який пилкою ви користуєтеся: безпека повинна бути на першому місці. Після роботи леза потрібно ретельно очистити від бруду, смоли або іржі, щоб уникнути притуплення. Для видалення смоли є спеціальні розчинники, які Ви можете спробувати. Після очищення леза його необхідно обробити мастильним матеріалом. Електричні пили доступні для застосування в різних областях. Виберіть напрямок, правильну модель і не забувайте підтримувати стан пилки після кожного використання. Успіхів при виборі свого інструменту.


Яндекс.Метрика