Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1507

InterTool

DT-1507

Новий товар

0 votes

Додати до списку бажань

Характеристики

Вага7,500 кг
Гарантія12 місяців
Довжина мережевого дроту5 м
Довжина шланга8 м
Напруга живлення230 В
Продуктивність5.5 л/хв
Робочий тиск110-165 бар
Споживана потужність2200 Вт
Тип двигунаколекторний
Тип насосакоаксіально-плунжерний

Інформація

Мийка INTERTOOL DT-1507 з барабаном для змотування шлангу та фіксатором на рукоятці для запобігання натискання на курок пістолету. Мінімийка INTERTOOL DT-1507 - це найбільш потужна модель мийки середнього класу і високою продуктивністю. Дана модель призначена для постійного прибирання з сильним рівнем забруднень. При максимальній потужності електродвигуна мийка споживає 5.5 л води та дає тиск в 165 бар. Довжина мережевого кабелю складає 5 метрів, а довжина шлангу високого тиску 8 м. цього достатньо щоб мийку не переставляти по поверхні. Завдяки мульти-насадці ми можемо відрегулювати тиск для конктреної поверхні. Завдячуючи ручці яка розміщена зверху апарату його легко переносити але і компактно зберігати. Барабан забезпечує швидку та зручну змотку шлангу.
Електродвигун мийки має потужність у 2200 Вт та створює тиск від 110 до 165 бар. Охолодження двигуна є повітряним через велику кількість отворів на корпусі. Помпа мінімийки виготовлена з алюмінію. На пістолеті мийки розташований датчик температури який у разі перегріву двигуна вимкне мінімийку.
У комплект до мийки додатково входять дві насадки, одна з яких використовується для мийки водою, а друга призначена для піни.

Відгуки

No customer reviews for the moment.

Написати відгук

Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1507

Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1507

Яндекс.Метрика